PRODUCENT GRZEJNIKÓW
KOLEKCJA
GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE
DOSTĘPNE W MAGAZYNIE

Grzejniki dekoracyjne BREM zaprojektowaliśmy tak, aby spełnić wszelkie wymagania zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne architektów.
Pasują do każdego wnętrza.

AKCESORIA
ZAWORY

Grzejniki dekoracyjne z kolekcji BREM

Kolekcja BREM to seria ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych, które swoim wyglądem, funkcjonalnością, a przede wszystkim jakością i dbałością o najmniejsze detale zachwycą, a nawet zainspirują każdego architekta czy projektanta do stworzenia wyjątkowego wnętrza.

Dekoracyjne grzejniki z grupy premium

Nasze grzejniki dekoracyjne powstały we współpracy z jednymi z najlepszych projektantów, którzy swoją wizję idealnego, nowoczesnego grzejnika zamienili w prawdziwą dekorację potrafiącą ogrzać każde pomieszczenie. Naszą kolekcję grzejników wyróżniają niebanalne kształty, minimalizm, nowoczesność, a także ponadczasowy szyk i elegancja, dzięki czemu grzejniki BREM klasy premium to najczęściej wybierane grzejniki dekoracyjne na rynku.

Ekskluzywne grzejniki łazienkowe i pokojowe

W BREM posiadamy najnowsze kolekcje ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych, w tym również grzejniki elektryczne, zarówno pokojowe, jak i łazienkowe, które dzięki szerokiej gamie kolorystycznej mogą wtopić się w otoczenie lub wręcz przeciwnie, stać się główną dekoracją wnętrza. Oferowane przez nas łazienkowe grzejniki dekoracyjne w tym także łazienkowe grzejniki elektryczne łączą ze sobą oszczędność miejsca oraz możliwość suszenia ręczników i ubrań z niepowtarzalnym designem, sprawiając, że grzejniki łazienkowe BREM to niezwykle funkcjonalna dekoracja nawet w najmniejszych pomieszczeniach.

Różnorodność naszej kolekcji sprawia, że każdy Klient znajdzie ekskluzywny grzejnik dekoracyjny, który spełni jego oczekiwania wizualne oraz funkcjonalne, jednocześnie zachwycając detalami i dopasowując się do rozmiarów pomieszczenia, dzięki możliwości zamówienia grzejnika dekoracyjnego na miarę.

AG Grzejniki Design - sklep
Przedstawicielstwo BREM w Polsce:
AG GRZEJNIKI DESIGN
ul.Bartycka 24/26 pawilon 211
00-716 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 891 12 11 Kom. +48 530 627 714
office@brem.pl
AG Grzejniki Design © 2022
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies oraz mechanizmów profilowania. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tych technologii. Zgadzam sie. Dowiedz się więcej. X

Zadzwoń

Ikona telefonu