PRODUCENT GRZEJNIKÓW
freccia precedente
next page

META

Kiedy płaska rura jest przyspawana do sekcji kolektora, to dosłownie znika i pozwala na budowę zaskakująco lekkiego elementu grzejnego. Niewielka waga i łatwa kompozycja możliwa przez regulowaną odległość między kolumnami sprawia, że seria ta stanowi bogate źródło kreatywnych rozwiązań.

META jest zbudowany z kolumn spawanych do sekcji kolektora z ES (elementami stopni), które można regulować od 30 do 70 mm w odstępach 5 mm. Spłaszczona rura w profilu zapewnia niezwykłą lekkość kompozycji. Element grzejny może być złożony z kolumn o głębokości 50, 60 lub 70 mm. Różne wymiary kolumn i zmienna odległość między nimi umożliwiają dobór grzejników o wymaganych głębokościach i szerokościach. META może być produkowany z pojedynczych i podwójnych kolumn; ostatnie rozwiązanie pozwala na znaczne zwiększenie ilości ciepła w tej samej przestrzeni.

TECHNICAL SHEETS

> META
> BRACKETS
> COLOR LIST
Przedstawicielstwo BREM w Polsce:
AG GRZEJNIKI DESIGN
ul.Bartycka 24/26 pawilon 211
00-716 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 891 12 11 Kom. +48 530 627 714
office@brem.pl AG Grzejniki Design © 2021
Torna ai contenuti | Torna al menu
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies oraz mechanizmów profilowania. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tych technologii. Zgadzam sie. Dowiedz się więcej. X

Zadzwoń

Ikona telefonu