tel: 530627714
grzejniki dekoracyjne brem
PRODUCENT GRZEJNIKÓW

CLARK

CLAK

e.FREE

ROMÉ

HERG

HERG-ÖT

OPEN

PIT

ZOOM

e.CANNUCCIA


Producent grzejników - BREM

BREM charakteryzuje się solidnością, rzetelnością i najwyższą jakością oferowanych produktów. Jesteśmy producentem ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych, które sprawią, że każde wnętrze zyska charakteru i ponadczasowej elegancji. Działamy na rynku od wielu lat, produkując grzejniki klasy premium na miarę najnowocześniejszych technologii, które odzwierciedlają panujące na rynku trendy w architekturze wnętrz.

Grzejniki dekoracyjne z grupy premium

Jako jeden z liderów producentów grzejników, stawiamy na jakość swoich produktów, dbając o ich nieskazitelne wykonanie z materiałów w najwyższej jakości, wyróżniających się niezwykłą trwałością. Jesteśmy producentami, którzy perfekcyjne dopracowują każdy, nawet najmniejszy detal, aby nasze ekskluzywne grzejniki spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Tworzymy grzejniki dekoracyjne, które zdobią i dopełniają każde wnętrze, nadając mu niezwykłego stylu i charakteru.

Ekskluzywne grzejniki BREM

BREM to producent grzejników dekoracyjnych, oferujący ekskluzywne grzejniki pokojowe oraz łazienkowe z grupy premium, które swoim kształtem, wzornictwem oraz kolorystyką zachwycą każdego architekta i projektanta wnętrz. Nasze grzejniki nie służą wyłącznie ogrzaniu pomieszczenia, są również ekskluzywną ozdobą, która dzięki różnorodności rozmiarów może dzielić i tworzyć nową przestrzeń w każdym wnętrzu. Produkowane przez nas grzejniki dekoracyjne łazienkowe oraz pokojowe klasy premium wyróżniają się nowoczesnością i minimalizmem, co sprawia, że nasze produkty są niezwykle ponadczasowe. Nasze grzejniki dekoracyjne charakteryzują się także elegancją oraz szykiem, spełniając wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Tworzone przez nas produkty z grupy premium przyciągają spojrzenia poprzez różnorodne formy oraz kolory, a dzięki szerokiemu asortymentowi Klienci mogą dopasować grzejniki dekoracyjne do każdego wnętrza, jednocześnie zachowując ich indywidualny charakter.
CLAK to bardzo cienki grzejnik dekoracyjny o minimalistycznym wyglądzie, a jego grubość to zaledwie 2,3 cm
Jak uwydatnić proste, prostokątne rury? Jak reinterpretować głowicę? W jaki sposób stworzyć "bazę" dla wolnostojącego grzejnika? HERG to ponadczasowy, dekoracyjny grzejnik z grupy premium oparty na kwadratowych wspornikach. Swoim wyglądem przypomina starodawne grzejniki żeliwne, które były zbyt ciężkie do armatury ściennej. Grzejnik HERG niewiarygodnie lekko wznosi się aż do sufitu!
Dekoracyjny grzejnik łazienkowy w postaci szyny może być pomalowany w tym samym kolorze co element grzewczy. Ten model grzejnika występuje w dwóch częściach: górna lewa część posiada również dwa przydatne haczyki do szlafroków lub ręczników.

Grzejnik HERG-ÖT z grupy premium przypomina popularną formę drabiny, która może być przymocowana prostopadle bądź pod niewielkim kątem do ściany. Równoległe rury (płaskie i
poprzeczne) zapewniają w łazience wygodę, a przede wszystkim ciepło, jednocześnie pełniąc funkcję wieszaka na ręczniki czy ubrania.

Grzejnik dekoracyjny FREE może być przymocowany do ściany

AG Grzejniki Design - sklep
Przedstawicielstwo BREM w Polsce:
AG GRZEJNIKI DESIGN
ul.Bartycka 24/26 pawilon 211
00-716 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 891 12 11 Kom. +48 530 627 714
office@brem.pl
AG Grzejniki Design © 2022

Zadzwoń

Ikona telefonu