PRODUCENT GRZEJNIKÓW
COMPANY

WSPÓŁPRACA

Współpraca z producentem grzejników dekoracyjnych BREM

Firma BREM to światowej klasy producent grzejników dekoracyjnych z grupy premium, który chętnie nawiąże współpracę zarówno z pełnymi pomysłów architektami, jak i z firmami wykonawczymi, a także sklepami, które chciałyby, aby nasze ekskluzywne grzejniki znalazły się w ich asortymencie.

Architekci i projektanci wnętrz

Z przyjemnością nawiążemy współpracę z architektami oraz projektantami wnętrz, którzy w swoich projektach stawiają na produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, a także niebanalne wzornictwo.

W ramach współpracy z architektami i projektantami wnętrz oferujemy:
  • -szeroki asortyment grzejników dekoracyjnych z grupy premium,
  • -ponadczasowy i nowoczesny design,
  • -ekskluzywne produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów,
  • -szybki termin realizacji zamówienia,
  • -pomoc handlową oraz logistyczną,
  • -przygotowanie specyfikacji produktowej i kosztorysu.

Architekci oraz projektanci wnętrz, którzy nawiążą z naszą firmą współpracę będą posiadać pełen dostęp do biblioteki plików CAD – dwg, dxf, najnowszych katalogów kolekcji BREM oraz szerokiej gamy próbek. Architekci oraz projektanci wnętrz będą mogli również zaprezentować swoje projekty z wykorzystaniem oferowanych przez nas grzejników dekoracyjnych.

Firmy wykonawcze

Firma BREM poszukuje firm wykonawczych, które chciałyby nawiązać współpracę przy tworzeniu naszych grzejników dekoracyjnych z grupy premium. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, a także profesjonalne doradztwo z zakresu branży grzewczej.

Sklepy i salony łazienkowe

Serdecznie zapraszamy do współpracy sklepy i salony łazienkowe zainteresowane uzupełnieniem asortymentu w ekskluzywne grzejniki dekoracyjne BREM projektowane zarówno przez światowej klasy architektów, jak i artystów, które dzięki swojej funkcjonalności, a także nowoczesnemu wyglądowi nadają niezwykłego charakteru każdemu wnętrzu.

Dzięki szerokiej ofercie produktowej, a także innowacyjnym rozwiązaniom grzewczym nasza firma jest w stanie sprostać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy poszukują ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych zarówno pokojowych, jak i łazienkowych dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb, a także specyfikacji wnętrza.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich architektów i projektantów wnętrz, firmy wykonawcze oraz sklepy i salony łazienkowe zainteresowane współpracą z naszą firmą.

Grzejniki BREM w 3D - POBIERZ

Biblioteka plików do programów graficznych dwg / 3ds / obj - POBIERZ

Przedstawicielstwo BREM w Polsce:
AG GRZEJNIKI DESIGN
ul.Bartycka 24/26 pawilon 211
00-716 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 891 12 11 Kom. +48 530 627 714
office@brem.pl AG Grzejniki Design © 2021
Torna ai contenuti | Torna al menu
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies oraz mechanizmów profilowania. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tych technologii. Zgadzam sie. Dowiedz się więcej. X

Zadzwoń

Ikona telefonu