PRODUCENT GRZEJNIKÓW
COMPANY

WIADOMOŚCI

BREM - wiadomości:


wiadomości i artykułyPomiędzy estetyką a technologią – grzejniki łazienkowe marki Brem

Nowoczesne grzejniki łazienkowe nie ograniczają się tylko do jednej funkcji, jaką jest ogrzewanie pomieszczenia, obecnie liczy się wielofunkcyjność. Brem, włoski producent grzejników dekoracyjnych, zaprojektował grzejniki łazienkowe, zapewniające nie tylko komfort cieplny i spełniające wymogi estetyczne klientów, ale dodatkowo będące również niezwykle praktycznymi meblami. Grzejniki Brem mogą służyć jako półki lub poręcze do ogrzewania ręczników i szlafroków, gwarantując wygodę i luksus użytkowania.

Grzejnik łazienkowy Brem PACO

Grzejnik łazienkowy Brem PACO - niezwykle poręczny i funkcjonalny

Grzejnik Brem PACO to mały mebel, który jest naprawdę ekskluzywny i wyjątkowo praktyczny. Pionowe elementy, w postaci ramy, zapewniają ciepło w łazience, podczas gdy elementy poziome tworzą podgrzewane półki, które utrzymują w cieple: ręczniki do rąk, duże ręczniki kąpielowe, klapki pod prysznic i wszystko, czego potrzebujesz. Ponadto, kiedy ogrzewanie jest wyłączone, grzejnik dekoracyjny PACO może służyć jako elegancki regał, zapewniając dodatkową przestrzeń do przechowywania, która jest zawsze przydatna w łazience.

Grzejnik ozdobny Brem VISION

Grzejnik ozdobny Brem VISION – zaskakuje swoją śmiałością

Brem VISION to funkcjonalny grzejnik dekoracyjny, który można podziwiać w domowej łazience. Patrząc wprost na niego ma się wrażenie, jakby wyglądało się przez okno bądź spoglądało w dół klatki schodowej: kolejne przestrzenie stają się coraz mniejsze i mniejsze, tworząc trójwymiarową ramę, która ogrzewa i zdobi. Ten użyteczny grzejnik łazienkowy służy nie tylko do ogrzewania pomieszczenia, ale także do przechowywania stosu ręczników. Pomysłowy i designerski grzejnik VISION z pewnością znajdzie swoje miejsce w każdym nowoczesnym wnętrzu i zdecydowanie nie pozostanie niezauważony.

Grzejnik Brem VISION ST

Grzejnik Brem VISION ST

Ozdobny grzejnik łazienkowy Brem VISION-ST to brat modelu VISION, który różni się od niego rozmiarem. VISION-ST dzięki swojej wielkości i oryginalności może służyć nie tylko do ogrzewania pomieszczenia, ale również do zawieszania na nim rzeczy, a przede wszystkim do dekoracji. Łazienkowy grzejnik dekoracyjny VISION-ST jest zaskakującym rozwiązaniem, którego funkcja grzewcza jest przeniesiona na drugi plan. Górna półka, utworzona przez kwadratowe elementy grzejne, działa również jako wieszak na ubrania.

Grzejnik dekoracyjny Brem HERG-ÖT

Grzejnik dekoracyjny Brem HERG-ÖT – klasyka w nowoczesnej formie

Brem HERG-ÖT to designerski grzejnik łazienkowy, w kultowym kształcie drabiny, nawiązujący do wzornictwa skandynawskiego. Jego kształt sprawia, że jest bardzo praktyczny. Zapewnia komfort i ciepło w łazience, jednocześnie działając jak wieszak na ubrania i szlafroki. Duża liczba prostych, zwartych, stalowych szczebelków pozwala na swobodne suszenie ręczników całej rodziny. Grzejnik HERG-ÖT możemy przymocować na płasko do ściany lub pod kątem, aby wyglądał jak swobodnie oparta o ścianę drabina.

Grzejnik ozdobny Brem PIT

Grzejnik ozdobny Brem PIT – idealny do małych przestrzeni

Grzejnik PIT został zaprojektowany dla firmy Brem przez Pietro Facheris. Ten ozdobny grzejnik idealnie pasuje nawet do najmniejszych łazienek. Brem PIT to grzejnik dekoracyjny, elegancki i minimalistyczny, z trzema pionowymi, nakładającymi się na siebie prostokątami, które powodują zwielokrotnienie mocy cieplnej, przy jednoczesnym zachowaniu niedużych rozmiarów. Trzy prostokątne moduły tworzą praktyczne poręcze do wieszania ręczników.


wiadomości i artykułyGrzejniki dekoracyjne Brem – nowoczesne, oryginalne wzory i kształty

Istnieje obecnie tysiąc i jeden sposobów na eleganckie ukrycie starego grzejnika. Ale są też nowe, bardzo dobrze zaprojektowane grzejniki dekoracyjne, na które z przyjemnością patrzymy, ponieważ same w sobie są doskonałe i na pewno nie pozostaną niezauważone! Firma Brem przybliża nową modę, która dowodzi, że grzejniki nie muszą się już ukrywać.

Grzejnik Brem Wind

Brem Wind - innowacja z poszanowaniem tradycji.

Włoski producent grzejników dekoracyjnych Brem zaprojektował niezwykle ciekawy i intrygujący model Wind. Wygląda on jednocześnie delikatnie i solidnie.
Grzejnik Brem Wind swoją konstrukcją przypomina tradycyjne wielokolumnowe grzejniki żeliwne i stalowe. Ale w nim wszystko jest innowacyjne! Absolutnie wyjątkowe, smukłe kolumny i zredukowane połączenia sprawiają, że grzejnik Wind jest niezwykle efektowny, elegancki i wyrafinowany. Z łatwością wkomponuje się w każde wnętrze i będzie doskonałą ozdobą pokoju. Dzięki swojej prostej i minimalistycznej, a jednocześnie ciekawej formie, grzejnik dekoracyjny Brem Wind idealnie pasuje do loftów oraz mieszkań urządzonych w stylu industrialnym.

Grzejnik Brem Wind

Brem Wind to opatentowany grzejnik stalowy, którego technika budowy zapewnia ogromne zalety, korpus grzejnika zbudowany jest z bardzo cienkich okrągłych rur promieniujących o niskiej zawartości wody, połączonych głowicami o ekskluzywnym wzornictwie. Grzejnik dekoracyjny Wind posiada dużą możliwość rozbudowy, jest dostępny w różnych rozmiarach i wszystkich kolorach z palety barw Brem. Ekskluzywny grzejnik dekoracyjny Wind zbudowany jest z pionowych elementów o różnych wysokościach: od 29 cm do 200 cm, w modelach od 3 do 6 kolumn.

Grzejnik Brem Alcova

Co może być przytulniejszego niż Alcova – oryginalny grzejnik łazienkowy firmy Brem?

Brem Alcova wykonany jest z okrągłych zakrzywionych rurek i półek na ręczniki. Zapewniając wydzieloną powierzchnię do przechowywania ręczników, wraz z dodatkowymi wieszakami, dekoracyjny grzejnik Alcova gwarantuje, że otrzymują one pełną korzyść z ciepła. Unikalny kształt łezki sprawia, że chcesz zanurzyć się w tego rodzaju wnękę, zwłaszcza, że największy z modeli Alcova ma również siedzisko. Wewnątrz możesz się zrelaksować, całkowicie otulony komfortowym ciepłem, po gorącej kąpieli lub odświeżającym prysznicu. Ozdobny grzejnik łazienkowy Brem Alcova to opłacalna inwestycja, mająca na celu zwiększenie Twojego zadowolenia z łazienki.

Grzejnik Brem Vinci

Brem Vinci – grzejnik o nietypowym, zdecydowanym kształcie

Brem Vinci to grzejnik łazienkowy o niezwykłym, imponującym i efektownym kształcie, z wyraźnymi i precyzyjnymi liniami, który idealnie nadaje się do personalizacji nowoczesnej łazienki. Ten ekskluzywny grzejnik zajmuje niewiele miejsca, a jego nieskazitelne linie nie zostają naruszone przez zawory, które zostały ukryte z tyłu kolektorów. Brem Vinci został stworzony do tego, aby go zauważyć i tym samym stać się obiektem dekoracyjnym. Styl grzejnika dekoracyjnego Vinci jest ponadczasowy, czysty i wyrafinowany.

Grzejnik Brem Trap

Brem Trap – asymetryczny grzejnik w kształcie trapezu

Grzejnik Brem Trap to rozwiązanie dla każdego, kto pragnie twórczej, nietypowej alternatywy dla klasycznych i zwykłych linii w łazience. Grzejnik łazienkowy Trap ma kształt nieregularnego trapezu, który tworzy dekoracyjny wieszak na ręczniki. Brem Trap to coś więcej niż tylko przydatny i praktyczny grzejnik, to elegancka konstrukcja będąca integralną częścią wnętrza, dostosowująca się do absolutnie każdego wystroju.


wiadomości i artykułyGrzejniki dekoracyjne Brem Cross

Brem - włoski producent grzejników dekoracyjnych z grupy premium, stawia na nowoczesne wzornictwo i praktyczne rozwiązania. Te ozdobne grzejniki nie tylko ogrzeją pomieszczenie, ale nadadzą mu charakter. Daleko im do typowych grzejników drabinkowych, do jakich przyzwyczailiśmy się w łazienkach, czy popularnych płytowych grzejników pokojowych. Te produkty oferują nam inny wymiar wzornictwa. Znakiem rozpoznawczym firmy jest jej flagowy produkt, czyli seria grzejników pionowych oraz poziomych Brem Cross, projektu Luigi Brembilla.

Grzejniki dekoracyjne Brem Cross Brem Cross

Grzejniki dekoracyjne Brem Cross to produkty uniwersalne, dzięki ciekawej, niebanalnej formie, nie da się ich łatwo sklasyfikować jako grzejników pokojowych lub łazienkowych. Stanowi to ich dużą zaletę, ponieważ są jednymi z nielicznym na rynku grzejników dekoracyjnych, które w niezmiennej formie, bez konieczności dokupowania dodatkowych elementów, pasują do różnych pomieszczeń i w każdym prezentują się znakomicie.

Grzejniki dekoracyjne Brem Cross

Ekspozycja w fabryce grzejników Brem w Bergamo

Grzejniki z serii Cross to niezliczona ilość kombinacji i rozwiązań, a co za tym idzie, możliwość dopasowania grzejnika do własnych upodobań oraz charakteru wnętrza.
Konstrukcja wszystkich grzejników z serii opiera się na jednym, charakterystycznym kluczu: jest to przestrzenna kombinacja prostokątnych i kwadratowych elementów grzewczych. W efekcie powstaje nowoczesna, trójwymiarowa instalacja, będąca jednocześnie ciekawą rzeźbą oraz praktycznym grzejnikiem ozdobnym.

Grzejnik poziomy Brem Cross w kolorze białym

Grzejnik poziomy Brem Cross w kolorze białym

Grzejnik poziomy Brem Cross w kolorze białym

Brem Cross-Q to propozycja z kwadratowymi elementami nałożonymi na prostokątny trzon grzejnika. Występuje w wersji pojedynczej lub podwójnej, dzięki czemu można łatwo dopasować moc grzewczą grzejnika do niewielkiej sypialni czy kuchni, lub większego salonu. Dostępny jest w wielu kolorach oraz innych wykończeniach jak np. chrom.

Grzejniki pionowe Cross w salonie oraz kuchni

Grzejniki pionowe Cross w salonie oraz kuchni

Grzejnik poziomy Brem Cross-Q

Grzejnik poziomy Brem Cross-Q

Grzejnik ozdobny Brem Cross V to najbardziej minimalistyczna pozycja z serii. Złożony jest z jednego, dwóch, lub trzech połączonych ze sobą prostokątów, w zależności od zapotrzebowania na moc grzewczą. Wybrać możemy wersję poziomą lub pionową. Nieco ekstrawagancji doda mu któraś z intensywnych barw z palety Brem.

Grzejnik dekoracyjny Brem Cross-V

Grzejnik dekoracyjny Brem Cross-V

Grzejnik pionowy Brem Cross V w wersji pojedynczej oraz potrójnej

Grzejnik pionowy Brem Cross V w wersji pojedynczej oraz potrójnej


Brem Cross-RV to brat modelu Cross-Q, jednak w tym przypadku niezaprzeczalnie rządzą prostokąty. Dostępny jest w czterech rozmiarach w wersji pionowej oraz dwóch jako grzejnik poziomy. Doskonale prezentuje się grzejnik chromowany, lustrzana powłoka odbija światło i podkreśla ciekawy układ paneli.

Brem Cross

Najpopularniejszy w całej serii grzejnik dekoracyjny Cross projektu Luigi Brembilla, to ogromne spektrum możliwości. Ten produkt sprawdzi się doskonale jako grzejnik łazienkowy, gdzie dzięki swojej konstrukcji bez problemu osuszy ręczniki, ale równie dobrze będzie wyglądał w holu, gdzie będzie efektownie witał gości. W większej i mocniejszej odsłonie ogrzeje salon, jednocześnie stanowiąc designerskie wykończenie wnętrza. Również kolorystyka grzejnika Cross daje duże możliwości aranżacyjne, ponieważ każdy element może mieć inny wybrany przez nas kolor z palety.

Grzejniki łazienkowe chromowane Brem Cross

Grzejniki łazienkowe chromowane Brem Cross

Cross-R również może być stosowany jako grzejnik łazienkowy, jak i dekoracyjny grzejnik pokojowy. Poszczególne elementy ułożone są do siebie pod kątem, co daje ciekawy efekt przestrzenny. Dostępny w wersji wodnej oraz elektrycznej.

Cross Divis

Cross Divis służy do utworzenia przegrody w pomieszczeniu. Dzięki dodatkowej nóżce oraz bocznym wspornikom możemy oddzielić nim np. wannę od WC, tworząc stylowe przepierzenie. Dzięki temu możemy osiągnąć kameralny efekt bez optycznego zmniejszenia wnętrza. Dostępny również jako grzejnik elektryczny. Do wyboru w trzech rozmiarach.


Przedstawicielstwo BREM w Polsce:
AG GRZEJNIKI DESIGN
ul.Bartycka 24/26 pawilon 211
00-716 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 891 12 11 Kom. +48 530 627 714
office@brem.pl AG Grzejniki Design © 2021
Torna ai contenuti | Torna al menu
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies oraz mechanizmów profilowania. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tych technologii. Zgadzam sie. Dowiedz się więcej. X

Zadzwoń

Ikona telefonu