PRODUCENT GRZEJNIKÓW
freccia precedente
next page

SUIT

Oto najbardziej wierna interpretacja powierzchni grzewczej: zupełnie płaska powierzchnia wykonana za pomocą spłaszczonych rur. To zaskakujące, jak minimalizm tego elementu grzewczego oferuje tak wiele możliwości kompozycji oraz wysokiej mocy cieplnej, bez żadnych kosztów piękna.

SUIT-H posiada spłaszczone rury, które łączą się niepostrzeżenie z kolektorami zmontowanymi w taki sposób, aby utworzyć całkowicie płaską powierzchnię grzewczą, połączoną poprzez złączenie jego różnorodnych elementów. SUIT-H dostępny jest w postaci pojedynczej lub podwójnego panelu grzewczego. Ponadto, wstawienie żeber tylnych zwiększa moc cieplną. Modele z kolektorem poziomym mogą tworzyć: panel grzewczy H ze spłaszczonymi pionowymi rurami; Panel grzewczy HL, która yosiada spłaszczone rury oraz żebra z tyłu konstrukcji; Podwójny panel grzewczy HLH z żebrami; Panel podwójnie grzejący H-2 z podwójnymi żebrami.

Znajdujemy cechy płaskich rur montowanych również w SUIT-V, gdzie rury rozgałęźne i płaskie są idealnie dopasowane do siebie na jednej płaszczyźnie. Tu jednak element grzewczy jest ustawiony poziomo. Nawet ta wersja poziomego panelu może być wykonana w wersji pojedynczej lub podwójnej. Wstawienie żeber z tyłu grzejnika zwiększa wydajność grzewczą. Wersjami z rurami poziomymi są: płyta grzewcza V ze spłaszczonymi rurami poziomymi; Płyta grzewcza VL ze spłaszczonymi rurami i żebrami z tyłu; Podwójna płyta grzewcza VLV z żebrami; Podwójna płyta grzewcza V-2 z rurami poziomymi; Płyta podwójna VL-2 z podwójnymi żebrami.

TECHNICAL SHEETS

> SUIT-H
> SUIT-V
> BRACKETS
> COLOR LIST
Przedstawicielstwo BREM w Polsce:
AG GRZEJNIKI DESIGN
ul.Bartycka 24/26 pawilon 211
00-716 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 891 12 11 Kom. +48 530 627 714
office@brem.pl AG Grzejniki Design © 2021
Torna ai contenuti | Torna al menu
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies oraz mechanizmów profilowania. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tych technologii. Zgadzam sie. Dowiedz się więcej. X

Zadzwoń

Ikona telefonu