PRODUCENT GRZEJNIKÓW
freccia precedente
next page

FORM

Triumfy rur stalowych zapewnia czystość linii. W szeregu Form, gdzie kolektory posiadają również szczególny kształt i konstrukcję oraz lekkość zapewniając równowagę kompozycji.

Konstrukcja grzejnika FORM zwraca uwagę nie tylko na kształt kolektorów, jak i na o wiele mniejsze rozmiary rur grzewczych, ale także na wysoką technologię zastosowaną w konstrukcji, która zapewnia nienaganne wykończenie. Grzejniki FORM są produkowane w dwóch modelach: FH z kolektorami poziomymi i pionowymi rurami grzewczymi o średnicy ø 12 mm oraz FV z kolektorami pionowymi i poziomymi rurami grzewczymi.

Każdy model jest dostępny w dwóch wersjach: F2 z wyrównanymi rurami (1 rura co 2 cm) oraz F3 z alternatywnymi rurami (2 rury co 3 cm). Liczba obok "F" wskazuje inną odległość w centymetrach pomiędzy liniami środkowymi rur grzewczych. Model F2 jest konstruowany zgodnie z wymaganiami klienta, po pozytywnej opinii technicznej, dla wersji z podwójną FD z rurami poziomymi lub pionowymi. Trzy modele (F2-F3-FD) wytwarzają ciepło, które ściśle powiązane jest z rozmiarem grzejnika, umożliwiając tym samym lepsze ustawienie radiatora w dostępnej przestrzeni. Na życzenie grzejniki mogą być wykonane z nóżkami i zaciskami umożliwiającymi ich umieszczenie w dowolnym miejscu. Grzejniki FORM są produkowane standardowo w kolorze białym "sablé" SB9010; na życzenie mogą być malowane w jednym z kolorów z palety barw BREM.

TECHNICAL SHEETS

> FORM
> FORM CROM
> KUADRUM
> BRACKETS
> COLOR LIST
> 3D MODEL

Przedstawicielstwo BREM w Polsce:
AG GRZEJNIKI DESIGN
ul.Bartycka 24/26 pawilon 211
00-716 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 891 12 11 Kom. +48 530 627 714
office@brem.pl AG Grzejniki Design © 2021
Torna ai contenuti | Torna al menu
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies oraz mechanizmów profilowania. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tych technologii. Zgadzam sie. Dowiedz się więcej. X

Zadzwoń

Ikona telefonu