PRODUCENT GRZEJNIKÓW
freccia precedente
next page

PLATT

Istota panelu grzewczego w różnych kolorach, o lekkiej konstrukcji ze stali chromowanej, praktycznej części uchwytów o przekroju kwadratowym i elegancji zaworów, które odgrywają główną rolę, wyróżniając ekskluzywne grzejniki łazienkowe PLATT COLOR. Lekka estetyka w minimalistycznej formie, intensywne kolory, które nigdy nie mają marginalnego znaczenia we wnętrzu. Duża powierzchnia zachęca do odważnych kombinacji kolorów. I więcej! Panel PLATT COLOR może być również wyposażony w wieszaki na ręczniki ze złotym lub srebrnym wykończeniem, aby uzyskać jeszcze większy efekt sceniczny.
PLATT INOX. Czysty high-tech wzmocniony metalicznym wykończeniem ze stali nierdzewnej. Ten element grzewczy ze szczotkowanej stali nierdzewnej jest wyposażony w kwadratowe uchwyty ze stali nierdzewnej dla wygładzenia estetyki. Ten grzejnik łazienkowy oferuje praktyczność, esencję i piękno.

TECHNICAL SHEETS

> PLATT COLOR
> PLATT INOX
> e.PLATT
> BRACKETS
> COLOR LIST
> 3DMODEL
Przedstawicielstwo BREM w Polsce:
AG GRZEJNIKI DESIGN
ul.Bartycka 24/26 pawilon 211
00-716 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 891 12 11 Kom. +48 530 627 714
office@brem.pl AG Grzejniki Design © 2021
Torna ai contenuti | Torna al menu
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies oraz mechanizmów profilowania. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tych technologii. Zgadzam sie. Dowiedz się więcej. X

Zadzwoń

Ikona telefonu